Zakres usług

Ochrona mienia prywatnego oraz firmowego

Mamy zaszczyt zwrócić się do Państwa z ofertą usług z dziedziny prewencji oraz wykrywania zjawisk patologicznych, związanych z ochroną i dozorem mienia.

Biuro Ochrony Mustang jest firmą wyspecjalizowaną w ochronie fizycznej obiektów handlowych, zakładów przemysłowych, biur, obiektów mieszkalnych i placów budów.

Zdobyte doświadczenie oraz wykorzystywanie najnowszych osiągnięć z dziedziny ochrony zapewnia wysoką skuteczność naszych działań, a ciągły rozwój firmy jak i stosowne zezwolenia pozwalają na realizację zadań na terenie całego kraju.

Zarząd firmy oraz pracownicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług z dziedziny ochrony. W doborze kadry pracowniczej stosujemy wysokie kryteria, dobieramy pracowników pod względem cech psychofizycznych, posiadanych umiejętności oraz ich przydatności do określonych zadań.

Wszyscy pracownicy naszej firmy cyklicznie przechodzą wewnętrzne szkolenia o bogatym programie, dostosowanym do specyfiki naszych zadań, w celu utrwalenia i ciągłego doskonalenia stosownych metod, jak i podniesienia kwalifikacji zawodowych.

Nad przebiegiem pracy agentów ochrony czuwa wyspecjalizowana komórka nadzoru i kontroli wewnętrznej, dokonująca regularnych kontroli stanu bezpieczeństwa w chronionych obiektach.

W zależności od charakteru chronionego obiektu, zapewniamy naszym pracownikom odpowiedni ubiór i wyposażenie dostosowanych do wymogów kontrahenta np. firmowe koszule, polary, kurtki, kamizelki taktyczne, ręczne miotacze gazu, kajdanki, pałki typu tonfa oraz profesjonalne radiotelefony zapewniające łączność radiową. Dysponujemy również systemami kontroli obchodów pracowników takich jak PATROL II czy SEVEN GUARD, które pozwalają nam na sprawdzanie jakości pracy agentów ochrony.

Przygotowanie planu ochrony:

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, udzielimy Państwu bezpłatnych konsultacji w zakresie ochrony osób i mienia oraz przygotujemy szczegółowy plan ochrony dla konkretnego obiektu, który zawiera:

 • Analizę zagrożeń

 • Propozycję składu ilościowego agentów ochrony

 • Szczegółowy zakres obowiązków i procedur dla agentów ochrony

 • Przybliżony kosztorys miesięczny

 • Proponowane umundurowanie i wyposażenie agentów na poszczególnych stanowiskach

Prawidłowa analiza zagrożeń wraz z wypracowaniem odpowiedniego modelu ochrony jest podstawą w zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa naszym kontrahentom.

Dział ochrony fizycznej odpowiedzialny jest za:

 • Wypracowanie modelu ochrony
 • Organizację i realizację ochrony fizycznej
 • Wdrażanie nowych systemów ochrony
 • Właściwy dobór i szkolenie pracowników
 • Skuteczność i działanie
 • Przygotowanie planu kryzysowego

Dział szkoleń:

Pracownicy ochrony są zobowiązani do uczestniczenia w szkoleniach organizowanych przez naszą firmę w zakresie:

Specjalistycznych szkoleń przeznaczonych dla agentów ochrony np.:

 • Szkolenia BHP

 • Szkolenia p.poż

 • Zasady udzielania pomocy przedlekarskiej

 • Wybranych elementów prawa

Ochrona imprez masowych

Zabezpieczenie imprez masowych przez Biuro Ochrony Mustang zapewnia zintegrowane podejście do zarządzania bezpieczeństwem. Do każdej imprezy podchodzimy w sposób indywidualny i profesjonalny.

Nasza firma posiada wyspecjalizowaną grupę agentów ochrony, obsługujących wszelkiego rodzaju imprezy masowe. Wszyscy posiadają zaświadczenia o przeszkoleniu służb porządkowych i informacyjnych przy zabezpieczaniu imprez masowych. Dodatkowo nasza firma przygotowuje pracowników pod kątem obcowania z agresywnym tłumem oraz zachowania w sytuacjach wyjątkowego zagrożenia.

Zapewniamy zabezpieczenie dużych imprez masowych, imprez sportowych, meczów piłki nożnej, koncertów, festiwali oraz mniejszych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, a także bankietów, wernisaży i spotkań biznesowych.

W zależności od charakteru zlecenia, zapewniamy naszym pracownikom umundurowanie stosowne do rangi imprezy oraz odpowiednie wyposażenie np. kamizelki taktyczne, ręczne miotacze gazu, kajdanki, pałki typu tonfa oraz radiotelefony zapewniające profesjonalną łączność radiową.

Nasze usługi obejmują:

 • pełne zabezpieczenie terenu i dbałość o uczestników imprezy,

 • skupienie zarządzania i koordynowania służb w rękach kierownika do spraw bezpieczeństwa,

 • szeroko zakrojoną współpracę wszystkich służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo

 • sporządzenie pełnej dokumentacji i planów zabezpieczenia niezbędnych do przeprowadzenia imprez masowych

Punkt opaskowania dzieci na imprezach

Nasza firma zabezpieczając wiele wydarzeń takich jak duże imprezy masowe, imprezy sportowe, koncerty, festiwale, a także mniejsze wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, nabrała różnego rodzaju doświadczenia oraz poznała wiele problemów występujących w miejscach dużych skupisk ludzi. Jednym z takich problemów są dzieci, które często gubią się w tłumie. Chcąc wyjść naprzeciw tego typu sytuacjom, aby uniknąć niepotrzebnego stresu dla dziecka, rodzica oraz organizatora imprezy, wprowadziliśmy do swojej oferty „PUNKT OPASKOWANIA DZIECI”. Obsługa w Punkcie zaopatrzy dziecko w opaskę, na której zostanie wpisany numer telefonu do rodzica lub opiekuna. Identyfikacyjne opaski mogą bardzo pomóc zarówno dziecku jak i jego rodzicom, skrócą bardzo przykre przeżycia, spowodowane brakiem kontaktu z najbliższymi i obawy przed najgorszym. Opaski są bezpieczne, antyalergiczne i wodoodporne. Ich zaletą jest duża wytrzymałość, co gwarantuje, że utrzymają się na ręku dziecka do końca imprezy.

Ochrona osobista oraz transport VIP

​Zapewniamy kompleksową ochronę osobistą, której podstawowym celem jest bezpieczeństwo osób wymagających szczególnej ochrony.

Naszymi klientami do tej pory były zarówno postacie ze sceny biznesowej i politycznej, jak i osoby prywatne. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z należytą uwagą, tak aby osoby lub instytucje oddające swoje bezpieczeństwo w nasze ręce miały poczucie absolutnego komfortu i spełnienia ich potrzeb.

Ochronę zapewniamy zależnie od okoliczności, w różnych sytuacjach np. podróży i wyjazdów służbowych, wizyt delegacji i gości zagranicznych w Polsce, spotkań i negocjacji biznesowych, ochrony ważnych gości podczas konferencji i wystąpień publicznych tj. spotkań wyborczych, imprez okolicznościowych, występów gwiazd estrady, ochrony życia codziennego osób prywatnych oraz ich rodzin.

Transport VIP

Usługa ta skierowana jest do klientów ceniących jednocześnie luksus jak i bezpieczeństwo. Nasi kierowcy są dyskretni i fachowo wykonują powierzone im zadanie. Transport VIP w naszej ofercie wyróżnia szeroki wachlarz usług, w skład którego wchodzą:

 • przewóz VIP-ów oraz ich rodzin (na specjalne życzenie w pakiecie z ochroną osobistą),
 • wyjazdy na imprezy integracyjne i okolicznościowe,
 • transport osób na lotniska,
 • zabezpieczenie i transport grup biznesowych chcących wziąć udział w konferencji,
 • przewóz przesyłek,
 • usługi specjalne

Barierki ochronne

Oferujemy Państwu również wynajem profesjonalnych barierek ochronnych, zapewniających maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności. Oferowane przez nas barierki charakteryzują się stabilną konstrukcją, dużą wytrzymałością i estetycznym wyglądem.

Barierki ochronne posiadają bardzo szerokie zastosowanie:

 • wydzielanie sektorów dla publiczności
 • wygrodzenie terenu na imprezach masowych
 • ogrodzenie imprez zamkniętych
 • wyznaczanie ciągów komunikacyjnych i dróg dojazdowych
 • zabezpieczenie biegów ulicznych, wyścigów kolarskich, imprez motoryzacyjnych
 • utworzenie przestrzeni parkingowych
 • wygrodzenie sceny
 • zabezpieczenie miejsc narażonych na duży napór tłumu
 • ochrona terenów wystawowych

Barierki zostały skonstruowane tak, aby zapewnić szybki montaż, łatwy transport i wygodne magazynowanie.

Barierki ochronne tzw. lekkie:

Barierki lekkie są idealnym oraz najbardziej popularnym rozwiązaniem przy organizacji większości imprez plenerowych. Idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma potrzeby stosowania barierek ciężkich do wygradzania stref narażonych na duży napór tłumu.

Barierki lekkie wykonane są ze stali ocynkowanej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne. Są bardzo łatwe w montażu i wygodne w transporcie, a dzięki specjalnemu kształtowi nóg można optymalnie wykorzystać przestrzeń zarówno podczas transportu, jak i magazynowania.

Dodatkowo nasze barierki lekkie wyposażone są w plastikowe nakładki na nóżki, które minimalizują ewentualne uszkodzenia i zarysowania powierzchni, przez co idealnie nadają się do zastosowania w obiektach zamkniętych np. hale sportowo-widowiskowe, centra handlowe.

 • WYMIARY: Długość- 2,00 m, wysokość- 1,1 m, waga- ok. 18 kg.

Barierki zaporowe tzw. ciężkie:

Barierki zaporowe są niezastąpione przy organizacji imprez masowych i koncertów, w których może występować duży napór publiczności.

Ciężkie barierki ochronne dają gwarancję stabilności oraz wysokiej odporności na przesuwanie i nacisk punktowy w szczególności w takich miejscach jak front sceny.

Barierki ciężkie posiadają od strony publiczności stalowy, antypoślizgowy podest o szerokości 40 cm co gwarantuje większą stabilność i skuteczność płotków.

 • WYMIARY: długość- 2,05 m, wysokość- 1,3 m, waga- ok. 60 kg.

Cena wynajmu ustalana jest indywidualnie w zależności od zapotrzebowania.